ארונות הזזה – המדריך השלם לקנייה חכמה

ארונות הזזה – המדריך השלם לקנייה חכמה

עדיין מתלבטים בין ארון פתיחה רגיל לבין ארונות הזזה? מה עדיף? מה היתרונות של ארונות הזזה על פני כל שאר הארונות? הנה כמה דברים שרצינו לדבר עליהם ובגדול גם על ארונות הזזה שיהפכו את הבית שלכם למקום שהכי כיף לגור בו מבלי להרגיש צפיפות או מחנק.

מזה ארון הזזה ואיך הוא משתלב עם הבית שלכם?  

ארונות הזזה הם למעשה ארונות שיושבים על מסילות שנמצאים מטה ומעלה ולא כמו בארון רגיל, כאן הפתיחה היא לצדדים. למה זה טוב? בעיקר לאנשים שרוצים לחסוך במקום בזכות דלתות תלויות על גלגלים שנעים על מסילה שנמצאת מעלה ומטה.

אז מה היתרון של ארונות הזזה? בעיקר חוסכים מקום כפי שכבר צוין בעוד הפתיחה לא לכיוון הפרונט של החדר כך שאם יש לכם חדר קטן זה הפתרון הטוב ביותר והמשמעותי ביותר ביחס לארונות פתיחה שצריכים קצת יותר מקום.

כמו כן, יש מגוון של עיצובים ואפשר לשלב לא רק חומרי גלם כמו עץ אלא גם זכוכית ועוד חומרים שלא תמיד אפשר לעשות כאשר יש דלתות פתיחה רגילות.

בשלב הזה, אפשר לדבר שוב על מידות פרקטיות לחדר וגמישות יתרה על כל המשתמע מכך. כאמור, דלת פתיחה תדרוש יותר מקום בעוד דלתות הזזה תדרושנה הרבה פחות מקום ומכאן היתרון הגדול ביותר.

אז למה ארונות הזזה על פני ארונות פתיחה?

כשבוחרים ארונות הזזה, בוחרים ארונות רחף מדהימים שמקנים לכם ארון מדהים ללא תפיסת מקום, עם פחות לכלוך במסילות והכי חשוב לצד מראה עיצובי מושלם ויוקרתי ביותר. לצד זאת, כאשר בוחרים ארונות הזזה לא מתפשרים על ארונות מדהימים בעיצוב, באיכות של החומרים ובסופו של דבר גם במחיר עצמו.

מחפשים להחליף את הארונות הישנים בארונות הזזה שיתאימו את עצמם לכל מה שאתם צריכים? הנה ההזדמנות שלכם כאן ועכשיו להשיג את הנכון ביותר באמצעות דלתות הזזה חכמות שיודעות להשתלב בקלות עם כל השאר ולעשות לכם את זה הכי מושלם שאפשר.