גלית המהממת

גלית המהממת

דירות דיסקרטיות היו הפתרון האידיאלי עבור אלי. נישואיו היו נישואי נוחות נטולי אהבה, ומה שהחזיק אותו בהם היה הון עצום ונכסים רבים. גלית נכנסה לחייו כמו מלאך. ביום בו נכנסה למשרדו לראיון עבודה למשרת מהנדסת תוכנה, ידע שכבר התקבלה עוד לפני שפצתה את פיה. משיכתו המינית אליה הייתה למן הרגע הראשון שראה אותה.  

שלושה חודשים לאחר מכן הוא לקח את עשרים עובדיו לסוף שבוע של גיבוש ברמת הגולן. צוות של עובדים צעירים ומלאים מוטיבציה. אלי, מעבר להיותו בוס שכל אחד חלם עליו, גם היה בשבילם דמות של אב ואוזן קשבת.

בלילה הראשון ישבו  במתחם הצימרים ששכר עבורם, נהנים מכל רגע וקולות של צחוק ואושר עולים לאוויר. גלית ישבה במרחק מה מכולם, בקבוק בירה בידה, שקועה בעצמה. בשקט התיישב לצידה, מחכה. בפתיחות מדהימה סיפרה לו את סיפור חייה, בת להורים גרושים, אביה בכלא על התעללות מינית קשה ביותר בה. הוא אנס אותה מגיל עשר, על בסיס קבוע, ואמה ידעה ושתקה. אמונה בבני אדם היה בקרשים, ושנים של שיחות ועבודה עצמית עזרו לה לשמור על שפיותה ולבנות את עצמה מחדש. היא ייחלה לקשר עם גבר עליו תוכל להישען ולהרגיש בטוחה בין זרועותיו, ואלי לא החזיק מעמד יותר. עוד באותו לילה הוא נסע איתה לקריית שמונה, אחרי שסגר מקום שפרסם דירות דיסקרטיות בתל אביב לפי שעות. היא הרגישה אתו בחוף מבטחים, וידעה בתוכה שהגיעה הביתה, למרות היותו נשוי והבוס שלה.

הוא הפשיט אותה מבגדיה ברכות, מנשק אותה בעדינות, נפעם מיופייה וריח גופה. עם כל רגע שחולף מרגיש את הדם מתרכז בחלציו, כשהזין שלו עומד כמו אבן. היא נרעדה בידיו, נשענת עליו כשהחדיר אליה את אצבעותיו. היא חוותה אורגזמה באותו רגע והוא נמס מאנקת ההנאה שבקעה מגרונה. אלי הרים אותה במהירות, היא פישקה את רגליה לקראתו בהזמנה והוא חדר אליה בעמידה, מרגיש את הזין שלו כולו בתוכה, רטיבותה עוטפת אותו והוא דפק אותה בקצב גובר.

גלית הפתיעה אותו בחופשיות שלה בסקס, מוצצת את הזין שלו בשקיקה, משחקת באשכיו ומכוונת אותו במילים, תנועות ובשתיקה לענג אותה בכל חלקי גופה. הם נתנו דרור לדמיונם, מספקים אחד את השנייה עד כלות. צעקות ההנאה שלהם נשמעו מאז במגוון דירות דיסקרטיות בחיפה במקום מגוריהם, כשהם מוסיפים לסקס גם ויברטורים ומשחות, בגדים מיוחדים וחוויות מטורפות. עד שקנה לה דירה משלה, והגיע אליה לשם על בסיס קבוע. היא הייתה אהבת חייו הקטנה, והוא היה השוגר דדי המכיל וממלא שלה.