הבחורה מהכפר

הבחורה מהכפר

היא הסתובבה לבדה ברחובות תל אביב, לאחר שברחה מהכפר בו גדלה בשומרון. בחורה מהממת ביופייה, שחומת עור וגבוהה עם עיניים ירוקות וגדולות. אביה ניסה להרוג אותה לאחר שאחד מבחורי הכפר ניסה להתחיל איתה, והיא לא ידעה את נפשה מרוב צער. היא ישנה על ספסלים ברחוב ובחדרי מדרגות, עובדת בעבודות מזדמנות כדי להכניס אוכל לפיה. מסטודנטית מצטיינת ללימודי סיעוד היא הפכה בן לילה להיות חסרת כל. עד שלילה אחד החליטה שהיא לא מוכנה יותר להיות קורבן, ולנצל את נתוניה לתועלתה בלבד. היא נעלה במעמקי ליבה ונשמתה את עברה, ופתחה בחיים חדשים. גברים התחילו איתה, ונשים סובבו אחריה את ראשיהם בקנאה. היא שידרה חזות של חוזק וחריפות שכלית, ובנתה את עצמה מחדש כמו עוף החול. שינתה את שמה וזהותה, ואת אהבתה לסקס ניתבה לטובתה הכלכלית. היא הופיעה באתר סקס דיסקרטי כנערת ליווי, בררה את לקוחותיה בקפידה. שמה הלך לפניה כאחת מאותן נערות ליווי מסתוריות ואיכותיות ביותר שיש, ומי שזכה להנות משירותיה היה על גג העולם.

אחד מאותם לקוחות היה איש עסקים מצליח בשם אהרון. הוא היה אלמן בשנות השישים לחייו, שעבר כמה וכמה נערות ליווי בשנים האחרונות. הוא הגיע אליה במקרה, ולאחר זמן ממושך נענתה לחיזוריו והסכימה להיפגש אתו, לא לפני שבדקה עליו לעומק. הם נפגשו בדירה דיסקרטית בחולון, הוא הגיע נרגש ודרוך, לא מצליח להבין מה בה שיגע אותו כל כך. כשהגיעה כמה דקות אחריו ראה מולו את אחת הבחורות המקסימות שראה בחייו, השקט שלה היה אחר וכל כולה משדרת מסתוריות ועומק אחר לגמרי.

כשהזין שלו נכנס לתוכה, היא קפאה לשבריר שניה, רועדת קלות. הוא הביט בעיניה והחל לזוז בתוכה בעדינות וברכות. כמו מתוך קסם, היא השתחררה והחלה לנוע ביחד אתו בקצב אחיד ותואם כמו כפפה לכף יד. היא רתחה בנרתיקה, והלחות שלה שיגעה אותו. גניחותיהם המשותפות נשמעו בכל חלל הדירה כשגמר בתוכה שוב ושוב. כשמצצה לו את הזין שעה ארוכה לאחר מכן הוא כמעט בכה מעונג. אף אחת מאותן נערות ליווי איתן היה לא הייתה מקצועית ובתולית כמוה באותה נשימה. כששמע את סיפורה לאחר תקופה ממושכת בה ביקר אצלה, לקח אותה תחת חסותו. היא נולדה מחדש.