רישום סימני מסחר

רישום סימני מסחר

פעם היה מאוד פשוט לעשות קניות. היו מעט חנויות מכל סוג של מוצרים. והאנשים הלכו לחנות הקבועה שלהם בקרבת מקום. עם התפתחות רשת האינטרנט, הצרכנים נחשפים להמון חנויות וספקים, והתמיהה, כמו גם הבירור לגבי כל רכישה נעשו הרבה יותר מסובכים כיום. הצרכנים כבר השכילו להבין את החשיבות של רישום סימני מסחר. הם מחשיבים אותם ובוחרים גם לפיהם. מדוע הרישום של סימני מסחר כה חשוב? ובכן, מכיוון שמדובר אודות נכסים שנושאים בחובם ערך יסולא מפז. יודעי דבר טוענים, כי הסימן המסחרי מהווה בממוצע כשליש מהערך של בית העסק. סימני המסחר לא רק מהווים חלק מהתמחור הרווח של עשיית עסק, כי אם הם מהווים השקעה ברצון הטוב של קהל היעד. מה שבהכרח מביא לשביעות רצון רבה יותר שלהם וכפועל יוצא – להגדלת היקף המכירות של העסק.

הכיצד רישום סימן מסחרי מושך אליכם עובדים יותר מוכשרים?

קודם כל, כדאי שתבינו, כי כשאומרים רישום סימני מסחר, מתכוונים לכל צבע, ריח, מלה, לוגו, צורה וכיוצא בכך, אשר מבדילים בין השירותים ובין המוצרים של בית עסק אחד לבין משנהו. הסימנים המסחריים מבטיחים אף לקהל היעד איכות עקבית, ובאופן הזה מסייעים בקידום תחרות אפקטיבית. הסימן המסחרי מספק בסיס לרישום זר, תוך כדי כך שהוא מקל על ההגנה על החשוב לעסק שלכם בכל מרחבי תבל, ולא משנה עד כמה העסק שלכם קטן או שכבר התרחב מאוד.

רישום סימן מסחרי מקנה לכם זכויות בלעדיות

הידעתם כי רישום סימני מסחר מונע מהמתחרים שלכם לעשות שימוש בסימנים זהים לשלכם, בצורה שמבלבלת מראש באמצעות מה שהופך את הסימן המסחרי לקל למצוא. ובאומרנו קל למצוא, אנו מתכוונים לכך שבחיפוש זמינות של סימן מסחרי, באופן שימנע בעיות עתידיות, הרבה בטרם שהן עשויות לצוץ.

איך רישום סימן מסחרי יקנה לכם הגנה ארוכת טווח?

לשאלה כיצד רישום סימני מסחר יקנה לכם הגנה ארוכת טווח? נשיב כי הוא יזכה אתכם בפיצויים סטטוטוריים ספציפיים במידה וחברה אחרת תנסה לזייף את המוצר הייחודי שלכם, שהשכלתם לרשום אותו בתור סימן מסחרי מבעוד מועד. אינכם נדרשים בכלל להוכיח נזק ממשי, על מנת לזכות בצדקתכם, ולקבל סכום כספי כפיצוי.